CONSELL D'ADMINISTRACIÓ


Fernando Roig Alfonso
Fernando Roig Alfonso
President
Empresari de la ceràmica. President del Villarreal CF des de la temporada 1997-1998.
Poble Nou (València)
25 de juny de 1947
José Manuel Llaneza
José Manuel Llaneza
vicepresident
És part del consell d'Administració del Vilarreal Club de Fútbol des de l'any 1993.
Puçol (València)
20 de juliol de 1948
Fernando Roig Negueroles
Fernando Roig Negueroles
Conseller delegat
Forma part del consell d'Administració del conjunt groc des de 2005.
València (València)
13 de juny de 1974
Manuel Llorca Maset
Manuel Llorca Maset
Vocal
Vila-real (Castelló)
23 de juliol de 1951
Al consell des de 1997
Manuel Gumbau Bellmunt
Manuel Gumbau Bellmunt
Vila-real (Castelló)
2 d'octubre de 1961
Al consell des de 1993
Manuel Sarrión Camañas
Manuel Sarrión Camañas
Albuixech (València)
15 de setembre de 1950
Al consell des de 1997
Miguel Pérez Ferrer
Miguel Pérez Ferrer
Pobla de Farnals (València)
15 d'octubre de 1962
Al consell des de 2000
Ramón Marco Bodí
Ramón Marco Bodí
Vila-real (Castelló)
10 de maig de 1949
Al consell des de 2005
Pedro Llop García
Pedro Llop García
Vila-real (Castelló)
29 d'octubre de 1951
Al consell des de 2005
Elena Roig Negueroles
Elena Roig Negueroles
València (València)
3 de juny de 1978
Al consell des de 2007
Salvador Ten Ten
Salvador Ten Ten
Onda (Castelló)
25 d'octubre de 1955
Al consell des de 2007
Juan Mechó Segarra
Juan Mechó Segarra
La Vall d'Uixó (Castelló)
11 de febrer de 1956
Al consell des de 2010
Joaquín Ballester Agut
Joaquín Ballester Agut
Almassora (Castelló)
20 de juny de 1940
Al consell des de 2010
José Cifre Nebot
José Cifre Nebot
Vila-real (Castelló)
6 de setembre de 1962
Al consell des de 2015
Pascual Ibáñez Bodí
Pascual Ibáñez Bodí
Vila-real (Castelló)
13 d'abril de 1955
Al consell des de 2016
Luís Espejo Grima
Luís Espejo Grima
València (València)
1 d'octubre de 1972
Al consell des de 2016


Organigrama

organigrama

Ver en grande

APP
OFICIAL

APP
OFICIAL